Home > f

29/11/12 - 20:00

La subasta se celebró hace 1820 días y 8 horas.

Ángel Añor Subastas

Reus (Tarragona)

SALA EL CIRCOL
Reus, España

casa de subastas Ángel Añor Subastas

Al precio de remate habrá que añadirle:

De 1 a 100 € el 22%
De 101 a 1.000 € el 22%
De 1.001 a 100.000 € el 22%

Siglo XIX y XX :: Pintura, Acuarela, Dibujo, Grabado, Escultura

146 lotes
Lote  DescripciónEstimado (€)
122   JOSEP MORATÓ ARAGONÉS
Oli/tela. " Mojácar" 26x35
1600 - 2400
123   MONTESOL
Oli/tela. Panorámica de la Pl. Prim 200x50
5000 - 7500
124   CEFERINO OLIVÉ
Aquarel.la. Trens. 34x50
4800 - 7200
125   RAFAEL DURÁN BENET
Oli/tela 81x100
2200 - 3600
126   MANUEL VIOLA
Mixta/paper. 50x69
2400 - 3100
127   JOSEP B. PLANA PUJOL
Tgna. 1916-1984 Aquarel.la de La Rambla. 50x65
3000 - 4500
128   CEFERINO OLIVÉ
Aquarel.la de trens. Tren i casa. 10x15
1000 - 1500
129   JOAQUIM SUNYER MIRO
Oli/tela. (Sitges 1874-1956) 41x30
6000 - 9000
130   NURIA PRADES
Maternitat. Oli/tela 60x40
1600 - 2400
131   JOSEP FERRÉ REVASCALL
Oli/tela. Paisatge 39x49
3000 - 4500
132   DOMINGO ALVAREZ
Pastel. Dama. 75x75
1900 - 2800
133   ILEGIBLE
Oli/tela. Parella de ball. 120x90
800 - 1200
134   VILA MONCAU
Oli/tela. Mercat a París. 50x60
2200 - 3600
135   RICARD OPISSO
Firmat BIGRE. Aprovat per Josep Mª Cadena 24,5x21
1000 - 1500
136   JOSEP LLOVERA I BUFILL
Acuarela/Paper. Dama noucentista. 54x42
137   CEFERINO OLIVÉ
Dibuix a llápis. Castellvell 1926. 15x10
500 - 750
138   JOAN REBULL TORROJA
Gouasch. "Noia". Signat i dedicat al dors 33x23
1000 - 1500
139   ARCADI MAS I FONDEVILA
Dibuix carbó. Un divorci 33X30
1800 - 2700
140   JOSEP LLOVERA I BUFILL
Dibuix escena galant. S. XIX 24x30
1000 - 1500
141   JOSEP TAPIRO
Gouache/paper. Paisatge 22x30
3600 - 4800